Ve zlínské zoo si můžete vyzkoušet být ošetřovatelem 1/5 (1)

Cestování Zlínský kraj

Pokud jste někdy toužili po kariéře ošetřovatele, ale profesní život vás zavedl jinou cestou, máme pro vás dobrou zprávu. Ve zlínské zoo si můžete takový zážitek od této sezóny vyzkoušet na vlastní kůži. Zážitek s názvem Ošetřovatelem na jeden den si zde můžete dopřát od dubna do října 2016.

Na jeden den od 9:00 do 14:00 se můžete stát ošetřovatelem ve vámi vybraném úseku v areálu zoo. Poznáte, jak žijí exotická zvířata, podíváte se do zázemí zoo a vyzkoušíte si práci ošetřovatelů. K zážitku získáte ještě dvě dospělé vstupenky pro doprovod, který se však neúčastní programu, ale po jeho skončení si můžete užít ve zlínské zoo zbytek dne. Kromě nezapomenutelného zážitku je v balíčku také oběd v restauraci Tyrol, drobné dárkové předměty a samozřejmě i certifikát „Ošetřovatelem na 1 den v ZOO Zlín“ a CD s fotografiemi z průběhu dne.

Tento jedinečný zážitek je určen všem, kteří mají rádi zvířata a chtějí poznat jejich svět opravdu z blízkosti. Může se tak stát i výborným dárkem pro vaše blízké. Jedinou podmínkou je dosažení věku 18 let a dobrý zdravotní stav.

A ve kterých úsecích se můžete stát ošetřovatelem?

  • Pavilon afrických kopytníků, kde se budete starat o žirafy, zebry, pštrosy, kudu velké a buvolce běločelé.
  • Etiopie, zde žíjí dželady, surikaty, hyeny, tapíři čabrakoví, pandy červené a různé druhy ptáků.
  • Tropická hala Yucatán, zde přijdete do styku s vydrami obrovskými, chvostany, tamaríny, kosmany, různými druhy ptáků a také s obyvateli terárií v zámku Lešná.
  • Amazonie, tady budete ošetřovateli  velkým papouškům ara, kotulům veverovitým, tapírům jihoamerickým, mravenečníkům velkým a různým druhů ptáků.
  • Zátoka rejnoků a tučňáci, kde se postaráte o mořské rejnoky druhu siba ománská a o tučňáky Humboldtovy.

 

[wpdevart_youtube]7dtEDhRKgNM[/wpdevart_youtube]

Více info na http://www.zoozlin.eu/

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *