Psycholožka nepřežila drsný sex, který si sama objednala 5/5 (1)

Zajímavosti Ze světa

Mexická psycholožka Tania Trinidad Paredes (23) zemřela díky své zálibě v drsnějším sexu. Jak informoval server Daily Mail, ženské tělo s kabelem omotaným kolem krku našla policie v bytě Ruize Torrese v Mexico City. Paredesová měla také zlámané všechny kosti v krku.

Z vyšetřování mexické policie následně vyplynulo, že k úmrtí došlo v rámci velmi drsných sexuálních hrátek, ke kterým Tanja sama vyzvala. Když jednou večer seděla nad sklenkou se svými dvěma spolubydlícími , Jose Luis Arzatem Martinezem a Ruiz Torresem, vyzvala je Tania k sexu ve třech. Martinez odmítl, ale Torres nabídku přijal.

Jakmile se Torres s Tanjou dostal do postele, ta mu dle jeho slov sdělila, že má ráda velmi drsný sex a chce, aby jí Torres při tom bil a škrtil. Tomu se to nikterak nepříčilo a jejímu přání prý vyhověl. Ke škrcení si vzal kabel, který se nakonec stal i vražedným nástrojem. Psycholožka tak na své oblíbené sadomasochistické hrátky doplatila.

Torres dle místních médií nejprve vinu popřel, až pak se k činu doznal s tím, že šlo o nešťastnou náhodu. Tento zvrat v jeho výpovědi působí na mexickou policii podezřele, a proto se ještě rozhodla prověřit prostřednictvím komunikace na sociálních sítích a v mobilních telefonech vztahy Torrese a Paredesové. Na straně Torrese je naopak pitevní zpráva, ze které vyplývá, že způsob úmrtí odpovídá tomu, co podezřelý vypověděl.

Tania není jediná, která zemřela při bizarních sexuálních hrátkách

Jednatřicetiletý pracovník ostrahy v anglickém Readingu Ralph Santiago byl nalezen svým kolegou na dámských záchodcích mrtvý. Santiago měl přitom na sobě holínky, neopren a plynovou masku. Jak se ukázalo při vyšetřování, měl tento muž coby fetiš právě podivné oblečení. Večer před svou smrtí si také hledal na internetu, jak se dá pomocí inhalování látek přes plynovou masku dosáhnout sexuálního vzrušení.  A právě plynová maska vedla k jeho úmrtí, udusil se v ní při masturbaci.

Když zemřela devětadvacetiletá Kirsten Taylor z americké Pennsylvanie, její manžel Toby nejprve tvrdil, že ji zabila špatná manipulace s elektrickým vysoušečem vlasů. Později však policii přiznal, že vše bylo úplně jinak a ve skutečnosti došlo k nehodě při sexuálních hrátkách. Tu noc, kdy zemřela, ji dal svorky na bradavky a pomocí nich do ní pouštěl elektrické šoky k dosažení vzrušení. Něco se však pokazilo a jeden ze šoků ji zabil. Toby také vypověděl, že se „elektro sexu“ věnovali již dva roky a nikdy by ho nenapadlo, že se něco takového může stát.

Studenti z univerzity v Jižní Karolíny Chelsea Tumbleston a Brent Tyler si zase nevybrali příliš vhodné místo pro sex. Milostnému aktu se totiž rozhodli oddávat na střeše budovy. Kombinace šikmé střechy a kluzkého povrchu po dešti způsobili jejich pád z patnáctimetrové výšky. Jejich nahá těla objevil šokovaný taxikář. Někdy tak může být ochranou při sexu i padák.

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *