Festivalpark v Hradci Králové rozezní hudba všech žánrů 5/5 (1)

Královéhradecký kraj Kultura

Hned čtyři velké festivaly rozezvučí toto léto Festivalpark v Hradci Králové. Jako první můžete navštívit od 3. do 5. července již 22. ročník festivalu Rock for People. Hlavními hvězdami festivalu jsou britští Massive Attack a americká skupina Offspring. Těšit se můžete ale i na další hudební seskupení, mezi kterými nebude chybět Bullet for my Valentine, Five Finger Death Punch, The 1975, Skillet, Horkýže Slíže, Tři sestry, Jelen a mnoho dalších. Kromě hudby si užijete i výstavy nebo cirkusovou scénu, která nabídne akrobatické výkony, kabaret, cirkus i tanec.

[wpdevart_youtube]u7K72X4eo_s[/wpdevart_youtube]

Další akcí je AIR Fest, který vás rozhýbe od 12. do 13. srpna. Hlavním tahounem bude třetí nejlepší DJ světa Martin Garrix. Zahrají vám také například Don Diablo, Quintino, D.O.D, Holl & Rush, Loopers a další interpreti. Hudbu vám zpestří také řada profesionálních tanečníků.

[wpdevart_youtube]gCYcHz2k5x0[/wpdevart_youtube]

Od 17. do 20. srpna bude Festivalpark patřit všem příznivcům hiphopové hudby, otevře se zde totiž již 15. ročník Hip Hop Kempu. Návštěvníci si můžou užít rytmy interpretů jakými jsou Method Man & Redman, Machine Gun Kelly, A SPECIAL SEAN PRICE TRIBUTE (Boot Camp Clik feat: Buckshot, Smif n Wessun, Rock of Heltah Skeltah and Top Dog from OGC), Anderson .Paak & The Free Nationals nebo Pete Rock & C.L. Smooth. Je toho však mnohem víc a chybět nebudou ani úspěšní tanečníci, již tradiční rajčatová bitva, zápasy v čokoládě, breakdance, válka barev, freestyle corner, graffiti na legálních stěnách, paintball, streetball, U rampa, helikoptéry, fotbálky, bazén a odpočinková zóna.

[wpdevart_youtube]WCYy8jpp7R8[/wpdevart_youtube]

Posledním z velkých festivalů bude Play Fair, který proběhne 10. září. Nese podtitul Festival pro celou rodinu a na své si přijdou opravdu všechny věkové kategorie. Zazní zde například Jaksi Taksi, Lola, Pohřební kapela, Sebastian, Voxel nebo The Tap Tap. Těšit se můžete také na Listování Lukáše Hejlíka, loutkové divadlo Kozlík a amatérský divadelní spolek B.I.Z.O.N.I. Chybět nebudou ani workshopy a další show.

[wpdevart_youtube]GAtAB8-SVL8[/wpdevart_youtube]

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *