2. kopeček Prague Ice Cream Festivalu budete moci ochutnat již 26. 6. 2016

2. kopeček Prague Ice Cream Festivalu budete moci ochutnat již 26. 6. 2016 Dosud nehodnoceno.

Hlavní město Praha

I SCREAM, YOU SCREAM, WE ALL SCREAM FOR ICE CREAM!!!

Pražský nejvíc cool festival! Přijď se pobavit s rodinou nebo přáteli na Prague Ice Cream festival – svátek všech druhů zmrzliny! Osvěží vás vaši oblíbení místní i světový výrobci.

Pražský nejvíc cool festival! Přijď se pobavit s rodinou nebo přáteli na Prague Ice Cream Festival – svátek všech druhů zmrzliny! Není lepší způsob jak zahájit léto! Znovu vás osvěží vaši oblíbení místní i světoví výrobci. Druhý ročník bude také obohacen o skvělý doprovodný program pro všechny věkové skupiny a rozšířené zázemí pro vaše pohodlí. Samozřejmě nebudou chybět tolik oblíbené soutěže, zmrzliny zdarma, ochutnávky, DJ’s, party stan či dětský zábavní park vč. skákacího hradu, malování na obličej apod.!

Nenechte si ujít soutěž o Nejoblíbenějšího zmrzlináře festivalu! Zlatého, stříbrného a bronzového zmrzlináře spolu s perfektními cenami pro hlasující návštěvníky vyhlásí v 17h Pavel Vyhnánek, M.A., zástupce starosty MČ Praha 7.

Další zajímavostí bude Cena poroty o nejlepší zmrzlinu (kategorie čokoládová, vanilková, specialita) festivalu. Usednou v ní tito milovníci zmrzliny:

1/ Jakub Žáček (herec)
2/ Jana Plodková (herečka)
3/ Jana Pakočka (VÝVAŘOVNA)
4/ Martin Hradecký (ELLE)
5/ Zula Jura (ŻUREK)
6/ Jan Štrbán (Prague Ice Cream Festival)

Diplomy pro oceněné vyrobí Dominika Mrázová (Perla Oreneta)!

Hudební program bude rozdělen na dvě části – první (cca 10:00 – 15:00) bude přizpůsobena dětského zábavnímu parku, druhá odpolední (cca 15:00 – 19:00) uvedene chilloout klubovou hudbu v podání Dj MILL a DJ Spectral. V rámci druhé části bude také vyhlášen nejoblíbenější zmrzlinář a vylosovány ceny pro návštěvníky!

Pro děti, seniory či zdravotně znevýhodněné zdarma!* Rodinné a studentské slevy.* Pro náročné VIP set „All inclusive“.*

Vstupenka umožňuje vstup do areálu, kde si budete moci koupit zmrzlinu za výhodnou cenu od těch nejlepších zmrzlinářů. Umožní vám také soutěžit o báječné ceny. Bude též zajištěn doplňkový prodej kávy, alkoholických i nealkoholických nápojů, cukrovinek a kvalitního jídla.

Hlavní partner akce MEC3 bude živě připravovat na hlavním festivalovém pódiu unikátní italské zmrzliny – výtěžek z jejich prodeje jde celý na podporu NF Kapka naděje.

Více info na http://pragueicecreamfestival.cz/

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *