Colours of Ostrava opět rozvibruje Dolní Vítkovice 1/5 (1)

Kultura Moravskoslezský kraj

Od čtvrtka 14. do neděle 17. července budete mít opět možnost navštívit multižánrový festival, který se za čtrnáct let své existence zapsal na přední příčky letních festivalů nejen u nás, ale i v Evropě. Na dvacítce otevřených i krytých scénách se vám představí interpreti z celého světa, a to nejen ti hudební.

Letošní hlavní hvězdou bude britská legenda elektronické hudby, skupina Underworld, která bude celý festival v neděli uzavírat.

[wpdevart_youtube]wMk1_FvwvD4[/wpdevart_youtube]

Ti ale samozřejmě nebudou jediní, kteří letos na sever Moravy zavítají. Zahrají zde například australští mistři psychedelična Tame Impala, britský písničkář Passenger, indie-rockoví Kodaline, sexy závan čtyřicátých let v podobě rytmů zpěvačky Caro Emerald nebo třeba skotští folkrockoví matadoři Treacherous Orchestra.

[wpdevart_youtube]CFA6dEwWOb4[/wpdevart_youtube]

 Je to však samozřejmě mnohem více a nejen v hudebních vystoupeních. Tak jako v předchozích ročnících se můžete těšit na divadelní představení, filmy, diskuze či workshopy. Z více než 350 programových bodů si zkrátka vybere každý návštěvník festivalu.

Program a veškeré potřebné informace najdete na https://www.colours.cz/program-festivalu#/2016-07-14

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *