Letní svátek módy v Brně

Letní svátek módy v Brně 5/5 (4)

Jihomoravský kraj Události

Opět po půl roce Brno navštíví jedinečný veletrh Styl a Kabo. Tato výstava, zabývající se módou a vše kolem ní, je jedinou svého druhu v České republice, na Slovensku, i v zemích střední a východní Evropy. Navíc letošní letní akce je největší za posledních 10 ročníků.

Od soboty 27. srpna až do pondělí 29. srpna bude na Brněnských výstavách a veletrzích k vidění 650 módních značek s trendy pro jaro a léto 2017. Pro více než třicet vystavovatelů je tento ročník jejich premiérou na tomto veletrhu.

Tentokrát se představí i více jak dvojnásobek řeckých značek. Například Depolo, Haris Cotton, Le Vertige nebo Hype, která zaujme pestrobarevnými oděvy v nově módním stylu hippies.

Kromě řecké módy se zde nově přestaví také německá značka Gattina, původem italská Devargo Jeanes, maďarská GLO-Story či slovenská Mercato d’Italia.

Rozhodně také zaujme společnost Sanu Babu, která je dovozcem oblečení z Nepálu, Tibetu a Indie.

V případě obuv se přestaví italská značka Inblu, sandály od firmy Bruni Diamonds či dětská obuv Pediped. Své příznivce si určitě najde i zdravotní obuv Birkenstock, která byla založena již v roce 1774.

V tomto ročníku je také kladen velký důraz na přírodní materiály a ruční výrobu, která se znovu stává vysoce ceněnou.

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *