Sázavafest se blíží a přináší vám silný proud hudby Dosud nehodnoceno.

Kraj Vysočina Kultura

Ve Světlé nad Sázavou již finišují přípravy na letošní ročník multikulturního a multižánrového festivalu Sázavafest, který proběhne ve dnech od 4. do 6. srpna 2016.

Z původní jednodenní akce v roce 2001 s jedním podiem a kapacitou areálu 1.800 lidí se postupně přirozeným vývojem stal Sázavafest renomovaným evropským multikulturním festivalem, který nabízí třídenní program několika scénách. Návštěvnost festivalu dosáhla čísla 20.000 lidí a zájem o festival každým rokem stoupá, což je pro pořadatele nejen výzvou, ale také velkým závazkem.

Dramaturgie festivalu má jasný cíl, budovat multikulturní festival s dominantním postavením hudby, která se nebojí pestrosti a naopak sází na multižánrovost.

Sázavafest pravidelně nabízí to nejlepší z domácí scény, představuje vybrané zajímavé zahraniční interprety, ale dává prostor i zajímavým mladým kapelám a projektům.

Na co se můžete těšit?

Na čtyřech scénách vám zahraje například londýnská Morcheeba, novozélandský zpěvák Graham Candy, Chinaski, No Name, Monkey Business, MIG 21, Kristina, Xindl X, Voxel, The Fellas v exkluzivní sestavě s Tonyou Graves a mnoho dalších. Nebude samozřejmě chybět ani doprovodný program v podobě  divadel, workshopů, výstav, autorských čtení, mimo jiné také kapely Wohnout z jejich autobiografické knihy,  či aktivit pro nejmenší návštěvníky festivalu.

[wpdevart_youtube]xxn-fz9mjo4[/wpdevart_youtube]

Více info na https://sazavafest.cz/

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *