Nový videoklip zpěvačky Ingrid Ray natočen 4/5 (8)

Celá ČR Kultura Rozhovory

Na českém hudebním nebi se objevuje nová hvězda. Před nedávnou dobou vydala zpěvačka a skladatelka Ingrid Ray své autorské multikulturní debutové CD s názvem Harmony. Nyní přichází se svým prvním videoklipem plným slunné letní atmosféry.

Videoklip s názvem SINCE YESTERDAY se natočil pod taktovkou filmové režisérky Evy Toulové. „Videoklip je o lásce na první pohled a o tom, že když se mají dva lidé potkat, tak je k sobě osud přece jen přivede. I když jsou tam zpočátku malé překážky, protože pro ně nenastal ještě ten správný čas, na konci je cesta volná. Spolupráce s Ingrid byla velmi pozitivní – už od začátku měla jasnou představu o tom, jak by měl klip vypadat,“ uvedla režisérka.

reziserka e.toulová, herec J. Havlovic

Režisérka Eva Toulová a herec Jan Havlovic

„Chtěla jsem klipem podtrhnout roztomilou atmosféru slov v písni vtipnými scénami. Mám ráda pozitivní energii a humor.

Skladba vznikla tak, že jsem se minulé léto platonicky zamilovala do kluka z fitka. Když jsme se pak spolu bavili, byl to zásah a já se cítila, stejně jako v písni – že mám hlavu v oblacích. Den na to jsem si sedla za klavír a okamžitě vznikaly tóny souběžně s textem. U mě to funguje tak, že pocity projevuji přes tóny a slova. Nalaďuji se tak na úžasnou tvořivou vlnu, energii, která mnou prochází a kompletní skladba je za několik minut složená. Věřím, že jsem se s dotyčným vysněným potkala hlavně kvůli této energii a tomu, abych tu skladbu vytvořila. Tímhle způsobem vznikly i ostatní skladby. Určitě se můžete těšit na další videoklip, který teď v létě s Evou Toulovou připravujeme,“ prozradila všestranná talentovaná zpěvačka Ingrid Ray.

V titulní roli se po boku zpěvačky Ingrid objevil herec Jan Havlovic, který ztvárnil roli pana Božského. „Jsou natáčení, které beru čistě jako práci, ale ve většině případech se stane práce koníčkem. Stejně tomu bylo i u klipu Since yesterday. V ten den nám hrálo vše do karet, včetně počasí, a díky tomu jsme si to všichni užili,“ zmínil herec Havlovic.

herec jan havlovic

Jan Havlovic

Svěží melodické album obsahuje dvě slovenské, čtyři české a pět anglických písní. Podle zpěvačky a skladatelky Ingrid vzniklo CD jako součást duchovního rozvoje a ráda by tuto pozitivní energii, kterou její hudba vyjadřuje, předávala dál mezi své posluchače.

[wpdevart_youtube]uvJoHykyT_c[/wpdevart_youtube]

Úvodní foto: Ingrid Ray

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *