Koncert zpěvačky Magdalény na západě Čech v Plzni 4/5 (3)

Kultura Plzeňský kraj

Krásný sluneční páteční podvečer 29. července 2016, tentokrát na západě Čech v krásném prostředí Ranče Šídlovák a na pódiu velmi sympatická a talentovaná zpěvačka Magdaléna a její kapela Duna Band. Magdaléna vystoupila se svým nezaměnitelným hudebním stylem a krásnými texty z její tvorby. Jak u ní bývá zvykem, vystoupila ve svém Retro stylu a v nádherných červených puntíkatých šatech. I přes to, že šlo o její první vystoupení v západních Čechách, přímo v Plzni si ji nenechalo ujít přes sto posluchačů. I zde tímto koncertem získala mnoho dalších nových fanoušků její hudby, o čemž svědčí i fakt, že lidé na místě kupovali také její CD s názvem A jedééém…, jehož kmotrou se stala známá zpěvačka Marie Rottrová. Část výdělku z prodeje jejího debutového CD jde na fond Klokánek.

Získala si i srdce a obdiv majitele Ranče Šídlovák Davida Rossiho, který chce po tomto zahajujícím koncertu udělat z Magdalénina vystoupení tradici. „Je velmi úžasná zpěvačka, její tvorba se mi moc líbí a budeme ji podporovat,“ říká Rossi.

Učarovala místní posluchače i v duetu se svým manželem Janem Urbanem. Ten je svým povoláním herec a můžete ho vidět v různých vystoupeních v Hudebním divadle Karlín.

„Její zpěv je nezapomenutelný,“ říká jedna z účastnic koncertu na Ranči Šídlovák.

Rozhodně tuhle talentovanou zpěvačku budeme dál sledovat a podávat informace jejím fanouškům. Už teď se těšíme na další vystoupení, které se koná 7. srpna 2016 ve 14.30 na Touchovické pouti v Lounech. Přejeme mnoho úspěchů, Magdaléno.

Více informací o této zpěvačce získáte na www.magdalenadunaband.cz

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *