Po pravidelné technologické odstávce bude od 6. 8. 2016 opět v provozu krytý bazén E. Rošického v Jihlavě. Dosud nehodnoceno.

Kraj Vysočina Události

V době odstávky došlo k vyčištění bazénových van a akumulačních jímek. Provedla se komplexní údržba, drobné opravy bazénové technologie, vzduchotechniky, kotelny a přípravy teplé užitkové vody. Došlo také k odstranění tobogánu v prostorách bazénové haly. Udělala se výměna dveří ve sprchách u bazénu, oprava dlažby ochozu bazénu, modernizace měření a regulace pro úpravnu bazénové vody.

V prostorách sauny bylo provedeno obložení stěn u odpočívárny a oprava dlažby.

Celkové náklady na tyto práce byly vyčísleny na 400 000 Kč.

Všechny tyto opravy se dopředu plánují s odborem správy realit. Uvedená částka je hrazena z rozpočtu vlastníka objektu, kterým je Statutární město Jihlava.

Bazén bude od soboty otevřen v takzvaném „letním provozu“. Veřejnost bude mít možnost navštěvovat bazén denně od 10.00 do 18.00 hodin. Otevírací doba je takto nastavena až do 31. 8. 2016. V této době budou k dispozici pro návštěvníky také venkovní travnaté plochy, které jsou určené ke slunění.

Letošní novinkou pro návštěvníky bazénu je i hodinové kondiční plavání. Probíhat bude do konce letních prázdnin, každé pondělí, středu a pátek od 7.00 do 8.00 hodin.

Do 31. 8. 2016 bude nadále na bazéně E. Rošického mimo provoz sauna!

Zdroj: Martin Málek, tiskový mluvčí Statutárního města Jihlava

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *