Tragická nehoda v Jindřichově Hradci

Tragická nehoda v Jindřichově Hradci Dosud nehodnoceno.

Jihočeský kraj Události

Mladík zemřel pár hodin po tragickém střetu.

Bohužel další tragickou nehodu na jihočeských silnicích od nedělní noci vyšetřují dopravní policisté Územního odboru Jindřichův Hradec. Krátce po 22:30 hod. v Jindřichově Hradci, na Nežárecké ulici, jel mladý 26 letý řidič s osobním vozidlem tovární značky Volkswagen Touran, kdy pravděpodobně při projíždění křižovatkou s ulicí Mlýnská nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky, vjel vlevo mimo komunikaci, kde čelně havaroval do vzrostlého stromu. Při nehodě došlo k jeho těžkému zranění, kdy po příjezdu posádky Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje a prvotním ošetření, byl mladík transportován do zdravotnického zařízení. Zde v pondělí odpoledne následkům těžkého zranění podlehl.

Od počátku roku se jedná o 36. oběť v jihočeském kraji a za posledních 10 dnů se jedná o  7. oběť., především osob mladších 30 let.

Nelze kategoricky uvést jednoznačné příčiny uvedených nehod, ale u mladých řidičů lze předpokládat nezkušenost, přeceňování svých schopností a nerespektování fyzikálních zákonů. Myslete na to vždy před svou cestou, ať je za denní či noční doby.

Zdroj: KŘP Jihočeského kraje

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *