Co chystá na sklonku léta brněnská ZOO pro své návštěvníky Dosud nehodnoceno.

Cestování Jihomoravský kraj

Zoo se snaží každý měsíc pořádat aspoň jednu akci pro návštěvníky všech věkových skupin.

Do konce prázdnin se zde uskuteční Den adoptivních rodičů zvířat v Zoo Brno. Každý adoptivní rodič má vstup zdarma a návštěvníky uvítá bohatý doprovodný program. Možnost adoptovat si zvířátko je stále k dispozici. Každý si zde vybere, ať už podle oblíbenosti zvířete nebo podle jeho finanční náročnosti. Jsou zde Andulka, Korela či Želva (500 Kč), Emu a Kapypara (každé zvíře 3500 Kč) až po Ledního medvěda (50 000 Kč). Výběr je opravdu veliký a adoptovat zvíře může i skupina lidí nebo firma. Den pro adoptivní rodiče je 27.8.2016.

1000 mil pro jeden cíl je další akcí, která se v Zoo koná, a to 4.9.2016. Právě v tento den se zde  zakončí charitativní štafeta pro Nadační fond dětské onkologie Krtek. Chovatelé Československých ovčáků se svými psi poběží 25 etap v celkové délce 1 600 kilometrů, které povedou přes Českou i Slovenskou republiku. Pokud se i vy chcete připojit k této akci na podporu dobré věci, navštivte první zářijovou neděli brněnské Zoo.

Další letošní akcí, která se uskuteční tentokrát 17.9.2016, je Běh zoologickou zahradou. Jedná se již o druhý ročník běžeckého závodu, jehož trasa měří 7,1 kilometrů. Závodu se může zúčastnit každý dospělý, kdo si na náročnou kopcovitou trať troufne. Pro děti a nesoutěžící návštěvníky je zde připraven doprovodný program.

Více o zoo na http://www.zoobrno.cz/
Ilustrační foto

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *