Diktát emocí Steampunk Prague

Diktát emocí Steampunk Prague 5/5 (1)

Hlavní město Praha Kultura

Progresivní barová mixologie, špičková kuchyně, mejdany a pražský maják zábavy. Přesvědčili jsme se o tom, že ve Steampunk Prague nic není nemožný.

Všechno už jste viděli, vyzkoušeli a potřebujete nové impulsy? Hledáte energii, inspiraci a příběh se šťávičkou? Vítejte ve Steampunk Prague, tedy dostanete všechno. Klub v centru pražského města funguje jen rok a už její prozákaznický koncept do široka volá, že tady konečně dostanete zážitek na míru.

Pojďme na virtuální prohlídku tímhle hradem překvapení. Nekuřácký bar v přízemí se zahrádkou ve starém dvorku je destinace klidu, pohody a dobrého jídla. Právě tady můžete ochutnat domácí burgery, svěží saláty či masité steaky. Máte chuť na polední meníčko? Vybírejte z domácích těstovin, salátu nebo „z gruntu pořádného jídla“, které váš organismus připraví na tu nejšílenější noční pařbu. Je libo domácí dezert, sendvič, nebo snad astrální vodu chlazenou měsíčními kameny? Umíme.

Na pohodové zahrádce v typickém pavlačovém dvoře od poledního není přímé slunce, takže ideální místo na práci ve společenství domácí okurkové limonády, nebo nedělního snídaňového brunche. A když říkáme nedělního, myslíme nedělního, skvěle se tu nasnídáte až do pěti hodin.

Původní sklepní prostory domu lákají jinou akcí, náturou i atmosférou. Je to doupě neřesti, kde je každý tím, kým chce zrovna být. Zapadnete do perfektně klimatizovaného prostředí kuřáckého klubu, kde jedinou otázkou je: „Tak chcete se bavit, nebo ne?“ Necháte se zaskočit ze zdí šlehajícími plameny, dámskými drinky servírovanými ve střevíčku nebo Superbowl drinkem; se kterým na hlavu dostanete přilbu amerického fotbalu, drink hoří, voníte k němu, ochutnáváte ho po čichu i hmatu a závěrem dostanete tři perdy baseballovou pálkou. Nebo Deathpool, drink v plynové masce, ve které utržíte na jeden nádech doslovný alkoholový shot. Tanečnice na baru, ryzí zábava no limit.

K zábavičce typu alkoholových kapaček, her o to, kdo se napije, ale i erotické knihovničky navíc dostanete souznění. Jízdu s partou lidí, kteří vědí, proč tu jsou, pro koho tu jsou a kteří nemají žádné limity. Řeč těla, interakce, zábava, jednoduše nejnižší úroveň tu je špičkový barmanský servis.

Tenhle pražský masakr motorovou pilou ještě dlouho zanechává výživný pocit. Tohle chceš zažít pokaždé jinak a zas a znovu. S kámošema, na oslavě, jako anonymní pařmen o víkendovém kotli na zdejším parketu. Navíc se doslova lze stát členem klubu: získat kartu pro věrné zákazníky a užívat si i se všemi z toho vyplývajícími benefity. Tady je energie na rozdávání. Takže: Comme in!

 

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *