Colors of Frýdek-Místek? Nikoli: Veseléto! 5/5 (1)

Kultura Moravskoslezský kraj
I nemožné se stane možným, když se v dobrém „rozsvítí“ v hlavách na magistrátu města.
Již dlouho nevyužívané velké budovy bývalé textilky Slezan ve Frýdku – Místku, a v hale Polárka (vedle obchodního centra Frýda), od 17. do 21. srpna probíhají koncerty a vystoupení každý den, Lenky Dusilové a Baromantika, Těšínské divadlo zde promění své herce, akrobaty a kaskadéry v podání Cirkusu trochu jinak… ambiciózní vystoupení a předvedení nejznámější Shakespearové hry „Miluj…Romeo a Julie“, komedie ART s Karlem Heřmánkem, Josefem Cardou a Zdeňkem Žákem v hlavních rolích spolu s herci z Divadla Bez Zábradlí. Dále exluzivní vystoupení nejoriginálnější a nejznáměsjším fyzickým divadlům v ČR, skupiny Spitfire Company. Samozřejmě i multižánrové vystoupení One Step Before the Fall. A konečně také vystoupení mnoha dalších umělců České republiky. Každý si tak může přijít na své. Denní permanentka stojí 150,- Kč. Permanentka na všechny dny 490,- Kč. Více informací o akcích a možností zakoupení permanentek na www.kulturafm.cz .
Setkání hudby a divadla, je součástí Veseléta, které nabízí na dvě desítky akcí kulturních, sportovních a společenských ve Frýdku-Místku, pořádaných každoročně statutárním městem Frýdek-Místek prostřednictvím své organizace KulturaFM.
Že jste někdy jen o Frýdku-Místku slyšeli? Nebo jen víte, že se nachází mezi Ostravou a Českým Těšínem? Z dějepisu si pamatujete jen to, že patří mezi nejstarší města Moravy i Čech?
Tak si nyní zkuste vyhledat na výše uvedeném odkazu vše o Veselétu. Možná zjistíte, že Colors of Ostravy v podání Česko-Moravského Veseléta, umí být také zážitkem nejméně na další jeden rok, do svého příštího konání. Neváhejte, a nepřijde o zážitky, které vás v krásném a historickém Frýdku-Místku čekají…

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *