Tvoje tvář má známý hlas 2 startuje už v neděli 1/5 (1)

Celá ČR Kultura Rozhovory

Po úspěšné první sérii show Tvoje tvář má známý hlas přichází na podzim televize Nova s další řadou. Pořadem, který startuje již tuto neděli ve 20:20, opět provede výborný Ondřej Sokol. V porotě pak zasednou v pozici stálých porotců Jakub Kohák, Janek Ledecký a Iva Pazderková. Jako čtvrtý, speciální host se v každém díle představí někdo ze soutěžících první řady. Stejně tak jako v první sérii budou soutěžící bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely.

Kdo jsou soutěžící?

Miroslav Etzler (* 22. prosince 1964)

Tento ostravský rodák měl po absolvování JAMU angažmá v několika divadlech od Státního divadla v Ostravě, přes Státní divadlo v Brně až po Národní divadlo v Praze. Prošel mnoha rolemi v televizních filmech i seriálech, diváci si ho pak nejvíce pamatují ze seriálu Pojišťovna štěstí. Hrál také v mnoha filmech jako například Díky za každé nové ráno, Mazaný Filip, Bestiář nebo Jak se krotí krokodýli. V prvním díle show ztvární Joe Cockera.

[wpdevart_youtube]HIP2R9t8O_U[/wpdevart_youtube]

 

Marta Jandová (* 13. dubna 1974)

Narodila se v Praze, kde vystudovala střední školu ekonomickou a poté zamířila na rok studovat do USA. V 19ti letech odjela do Německa, kde se později stala zpěvačkou skupiny Die Happy. Je dcerou frontmana skupiny Olympic Petra Jandy. V Česku jste ji mohli vidět v muzikálech Krysař, Mona Lisa, Kat Mydlář, Baron Prášil nebo Ať žije rocknroll. Zasedla také v porotě soutěže Česko Slovenská SuperStar. Mimoto si zahrála také v několika seriálech, například Gympl s (r)učením omezeným nebo Ordinace v růžové zahradě. V roce 2015 pak společně s Václavem Noidem Bártou reprezentovala Českou republiku v soutěži Eurovision Song Contest.

[wpdevart_youtube]P_o44RdxYTY[/wpdevart_youtube]

 

Ivana Jirešová (* 15. července 1977)

Rodačka z Písku,odkud zamířila studovat konzervatoř do Prahy. První angažmá získala v libereckém divadle F. X. Šaldy. Diváci ji ale znají nejvíce ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Jednu dobu pracovala také jako redaktorka českého vydání časopisu Harper‘s Bazaar. Kromě televizních seriálů jste ji mohli vidět v mnoha divadelních rolních, které ztvárnila ve hrách divadel Ta Fantastika, Kalich, Palace nebo Broadway. Jednu dobu plnil stránky bulvárů její bouřlivý rozvod a spor o dceru s jejím bývalým manželem, novinářem Ondřejem Höppnerem.

[wpdevart_youtube]fx59avP3UEU[/wpdevart_youtube]

 

David Gránský (* 11. března 1992)

Narodil se ve Znojmě a vystudoval obor herectví na Pražské konzervatoři. Poprvé jste ho mohli zaregistrovat v roce 2008 v soutěži X Factor. Prošel několika muzikály, například Sněhová královna, Pomáda, Mamma Mia! a naposledy Ať žijí duchové. Nejvíce se ale divákům zapsal do podvědomí rolemi v seriálech Gympl s (r)učením omezeným, Doktoři z Počátků a nyní vysílaném Ohnivém kuřeti.

[wpdevart_youtube]KmWtuNfH1pw[/wpdevart_youtube]

 

Markéta Procházková (* 25. února 1986)

Narodila se v Jihlavě a vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka se zaměřením na muzikálové herectví, kterému se věnuje dodnes. Získala roli v mnoha muzikálech od Miss Saigon, přes Krysaře, Touhu nebo Barona Prášila až po Matu-Hari. Mohli jste ji také zahlédnout v seriálech Ulice nebo Gympl s (r)učením omezeným, její vůbec první zkušenost s televizní obrazovkou ale proběhla v soutěži Rozjezdy pro hvězdy.

[wpdevart_youtube]7GF5nHbHFGc[/wpdevart_youtube]

 

Roman Vojtek (14. dubna 1972)

Rodák ze Vsetína, který se nejprve vyučil soustružníkem a několik let poté absolvoval JAMU, obor muzikálové herectví. Působil v Městském divadle v Brně, v divadle Hybernia i v Hudebním divadle v Karlíně. Kromě velkého množství muzikálových rolí má za sebou také role ve filmech jako je Peklo s princeznou nebo Líbáš jako bůh a nespočet televizních rolí, z nichž nejvýraznější jsou jeho role v seriálech Vyprávěj! a Ulice. Je spolumajitelem dabingového studia a často také moderuje různé akce.

[wpdevart_youtube]dWEbY6gz47U[/wpdevart_youtube]

 

Anna Julie Slováčková (* 22. srpna 1995)

Narodila se v Praze Dagmar Patrasové a Felixu Slováčkovi. Má za sebou studium zpěvu i klavíru a v současné době studuje populární zpěv na Pražské konzervatoři. Hrála v pohádce Zimní královna a moderovala dětský pořad na TV Barrandov.Má za sebou také roli Gerdy v muzikálu Sněhová královna. Se svou kamarádkou provozuje youtubový kanál SushiClipsCR.

[wpdevart_youtube]jkdhBpys2Rs[/wpdevart_youtube]

 

Jan Cina (* 20. března 1988)

Narodil se v Praze, kde také vystudoval konzervatoř, hudebně dramatický obor. Nyní pokračuje studiem alternativního a loutkového divadla na DAMU. Je členem hudební skupiny Olats otesoc, má za sebou mnoho divadelních, muzikálových i televizních rolí. Pamatovat si ho jistě budete z moderování dětského pořadu Planeta YÓ, filmu Smradi nebo seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2.

[wpdevart_youtube]r8kvYQYxp9U[/wpdevart_youtube]

 

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *