Vypátrání vozidla s podezřelým řidičem, který děsil rodiče na Jihlavsku Dosud nehodnoceno.

Kraj Vysočina Události

JIHLAVSKO: Policisté vozidlo vypátrali a zjistili také totožnost jeho řidiče

Policisté na Jihlavsku přijali tento týden oznámení týkající se podezření, že se pohybovalo v lokalitě Antonínova Dolu vozidlo, jehož řidič oslovoval v okolí mateřské školky kolemjdoucí.

Oznámení o podezřelém vozidle, jehož řidič měl oslovovat děti, přijali policisté ve středu v dopoledních hodinách ze strany jednoho z médií. Ihned po přijetí oznámení vyjela na místo policejní hlídka a policisté provedli důkladné šetření. Zjistili veškeré dostupné informace a případ začali okamžitě prošetřovat. Zároveň se na danou lokalitu v rámci výkonu služby zaměřily policejní hlídky za účelem zajištění bezpečnosti.

Na základě dosavadního šetření policisté zjistili, že v okolí mateřské školky v Antonínově Dole, nebyly řidičem osloveny děti, ale jedna z žen, která zde s dětmi procházela. Řidič vozidla u ní zastavil a ženy se ptal na cestu. Dalším slovním předáváním se informace zřejmě zkreslila na to, že se cílem dotazu řidiče stalo dítě.

Na základě šetření a také informací od občanů se policistům podařilo vypátrat rovněž vozidlo, u kterého vznikl předpoklad, že se v dotčené lokalitě pohybovalo, zjistili také totožnost jeho řidiče a provedli příslušné úkony.

Na sociálních sítích se dále objevilo několik příspěvků od žen, které uvedly, že se s podezřelým vozidlem setkaly. Také těmto oznámením věnovali policisté maximální pozornost a se všemi novými informacemi pracují a pečlivě je vyhodnocují.

Zdroj: KŘP kraje Vysočina

Ilustrační foto

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *