Hanna Pekhart opět podpořila gay komunitu 1/5 (3)

Hlavní město Praha Rozhovory

V sobotu 10.9. se na pražských Vinohradech vyhlašoval 15. ročník národní soutěže GAYMAN 2016. Kdo čekal ostudu, nudu, či nedostatky, nedočkal se.

Celým gala večerem provázeli moderátoři Nadja Mini a Luboš Procházka. Mezi hlavními hosty byli ministryně vlády ČR Ing. Karla Šlechtová, náměstkyně primátorky Prahy Mrg. Petra Kolínská, starosta Prahy 4 Mgr. Petr Štěpánek, MISS European Tourism 2015 Lenka Josefiová, 2. vice Mr. Gay Europe 2016 Danni Singen (Dánsko), Mr. Gay Walles Paul Davies, či moderátor Vlasta Vébr. V porotě zasedli i Martin Šafařík (Superstar), zpěvačka Hanna Pekhart a Gabriela Urbánková. Ti zároveň na galavečeru předvedli i svá pěvecká čísla. Hanna Pekhart jako první vystupující předvedla mix dvou skladeb – Toxic od Britney Spears se svou autorskou písní Nepoznám. V její show samozřejmě nechyběly kostýmy od již osvědčeného dua stylistů Coline Nova a Stáni Menčíka.

„Celý večer mě mile překvapil, skvělou organizací i svou úrovní. Vždy ráda podpořím takovéto tipy akcí, které jsou zaměřené na podporu LGBT komunity nebo prevenci boje proti Aids,“ přiznala se Hanna.

Večer začal obrovským překvapením, kdy se vyhlásil historicky první Mr. Gay Universe. Tím se stal Paul Davies z Wallesu, který dojatý převzal titul od krásné Lenky Josefiové.

Finalisté (všech 9) dorazili bojovat o titul s úsměvem. Bojovali do poslední chvíle. Porota rozhodla o tom, že Gayman 2016 je opět Slovák. Matěj Boroš zaujal především volnou disciplínou, kdy ukázkově a live zazpíval za doprovodu klavíru megamix od Lady Gaga. Celková uvolněnost a úsměv Matěje vystřelila na samotný vrchol. Prvním vice Gaymanem a zároveň i Gaymanem Internetu 2016 se stal 30 letý František Pešek. Ten měl dle mnohých nejlepší volnou disciplínu všech dob, černé divadlo na téma LGBT rodina. Druhým vice Gaymanem 2016 se stal 40 letý Jaromír Schoffer z Telnice u Brna. Tomu se povedla módní přehlídka, kdy nastoupil jako motorkář. Nepropásl však nic ani s historií, kterou vsadil na volnou disciplínu.

Gayman 2016 je tedy za námi, a my již teď očekáváme ten další ročník. Ten 16., jelikož po tomhle ročníku se opravdu ukončit nic nedá….

zpevacka_hanna_pekhart_a_moderator_vlasta_vebr_vyhlasuji_titul_gay_man_internetu

Výsledky 2016

GAYMAN 2016 Matěj Boroš 940 bodů

 1. Vice Gayman František Pešek 908 bodů
 2. vice Gayman Jaromír Schoffer 898 bodů
 3. místo Josef Samek 887 bodů
 4. – 6. místo shodně Lukáš Čech a Adam Kopecký 752 bodů
 5. místo Jakub Kubis 747 bodů
 6. místo Michal Studlík 734 bodů
 7. Adam Volf 641 bodů

Sympatie:

 1. Lukáš Čech
 2. Michal Studlík
 3. Jaromír Šufr
 4. Josef Samek
 5. Adam Kopecký
 6. Fanda Pešek
 7. Matěj Boroš
 8. Jakub Kubis
 9. Adam Volf

Internet:

 1. František Pešek
 2. Matěj Boroš
 3. Jaromír Schoffer
 4. Lukáš Čech
 5. Josef Samek
 6. Jakub Kubis
 7. Michal Studlík
 8. Adam Kopecký
 9. Adam Volf

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *