iPILOT a TUI představují letecký simulátor umístěný na lodi Dosud nehodnoceno.

Cestování Ze světa

Mnichov – Připravte se na vzlet přímo nad vodní hladinou! Na lodi Mein Schiff 1, která slouží k okružním plavbám pořádaným společností TUI Cruises, si mohou hosté od 24. zaří také zalétat díky simulátoru společnosti iPilot, nejúspěšnějšímu řetězci profesionálních leteckých simulátorů v Evropě. Ve věrně sestaveném kokpitu letadla City Jets nové generace mohou návštěvníci virtuálně přistát na několika tisících letišť za reálných podmínek, včetně letišť v městech, kterými se Mein Schiff 1 plaví, např. La Valetta na Maltě, řecké Atény nebo Dubaj ve Spojených arabských emirátech.

Tento simulátor je prvním svého druhu na světě – tedy umístěným na lodi určené k okružním plavbám. Doplňuje tak širokou nabídku simulátorů iPilot „na pevné zemi“, a to převážně v německy mluvících zemích. Simulátor iPilot se nachází také v Praze, ve Zborovské ulici.

„Tento simulátor je díky spolupráci s Mein Schiff 1 a TUI Cruises světovou novinkou, na což jsme náležitě pyšní,“ říká Wolfram A. Schleuter, zakladatel a CEO společnosti iPilot. „Naše technické vybavení poskytuje reálný zážitek z létání, proto je iPilot navštěvován i profesionálními piloty v rámci jejich tréninku. V kokpitu City Jets nové generace se dostanete do výšky 10 000 metrů a rychlosti 580 km/hod., nechybí ani opravdová radiokomunikace. Váš dětský sen se tak snadno stává skutečností, a to navíc na palubě lodi,“ dodává Schleuter.

Simulátor nabízí možnost přistát na jednom z 24 000 světových letišť. Mezi nejnapínavější lety patří přistání v džungli domů v Hongkongu na bývalém letišti Kai Tak, na mezinárodním letišti na Svatém Martinu v Karibiku nebo krátký přelet nad Alpami mezi bavorskou metropolí Mnichovem a tyrolským městem Innsbruck.

Zážitek na palubě Mein Schiff 1 je připraven pro všechny vášnivé piloty od 6 let věku.

Rezervace plavby provádějte na: https://tuicruises.com/

Pro návštěvu leteckého simulátoru v Praze prosím kontaktujte: http://flyipilot.cz/

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *