Dvojník Waldemara Matušky oslavil ve velkém stylu své sedmdesátiny Dosud nehodnoceno.

Celá ČR Rozhovory

Narozeninové Eldorádo trvalo tři dny !

Vladimír “WALDA“ Nerušil, jediný opravdový dvojník legendárního Waldemara Matušky a zároveň zakladatel a tvář populární rockové kapely WALDA GANG oslavil své sedmdesáté životní jubileum opravdu ve velkém stylu!

Celoživotní rocker  a muzikant se v už v pátek sešel se svými kolegy a kamarády z kapely Walda Gang, se kterými oslavil své jubileum za přítomnosti uzavřené společnosti a pozvaných nejbližších hostů, přátel a dlouholetých spolupracovníků, ale i přes to odcházel v doprovodu své manželky Ireny časně v sobotu nad ránem.

Následně v sobotu čekala „WALDU“ Nerušila další bujará oslava a to už se svými přáteli a fanoušky a to v poněkud volnějším a otevřenějším stylu…

V holešovické restauraci Na Střídačce se sešla asi 80sátka Waldových kamarádů a kolegů a slavilo se a popíjelo na Waldovo zdraví opět až do ranních hodin a to vše za hudebního doprovodu skupiny Ágnes.

Mezi gratulanty a hosty se objevili např. zpěvák Bohuš Matuš, hudební producent Petr Dvořák, zpěvačka Marie Pojkarová, výrobce tradičního pardubického perníku Pavel Janoš, zpěvák skupiny Argema – Jarek Filgas, kartářka Helen Silvan, Monika Štiková nebo třeba Zdeněk Macura a mnoho dalších…

Oficiálně byla oslava ukončena okolo třetí hodiny ranní, ale někteří jedinci se vraceli domu až na nedělní oběd , takže lze seriózně říci , že Waldovi sedmdesátiny byly jedno velké Eldorádo, které trvalo 3 dny.

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *