Ředitel věznice ocenil Liberecký kraj Dosud nehodnoceno.

Liberecký kraj Události

Čestné uznání za dlouhodobou spolupráci obdržel Liberecký kraj od Vězeňské služby České republiky udělila Libereckému kraji čestné uznání za dlouhodobou spolupráci. Cenu u příležitosti Dne českého vězeňství předal Vlastimil Kříž ředitel věznice v Jablonci na Nisou statutární náměstkyni hejtmana Libereckého kraje Jitce Volfové

V rámci oslav, ředitel věznice, poděkoval všem zaměstnancům za jejich odvedenou práci a předal ocenění příslušníkům, občanským zaměstnancům nápravného ústavu i významným hostům. Vyzdvihl také úzkou spolupráci s dalšími složkami Integrovaného záchranného systému (IZS) či Československou obcí legionářskou.

„Využila jsem této příležitosti k poděkování příslušníkům vězeňské služby, ale i IZS za jejich výbornou práci a nasazení nejen v zaměstnání, ale i ve volném čase, kdy se nezištně a dobrovolně věnují práci s lidmi. Liberecký kraj si činnosti těchto lidí nesmírně váží a jejich aktivity bude i nadále podporovat,“ uvedla náměstkyně Jitka Volfová.

V rámci Oslavy dne českého vězeňství se také v pátek 16. prosince otevřely brány Věznice Rýnovice. Rodinní příslušníci zaměstnanců měli možnost prohlédnout si prostory střežené části věznice, zhlédli výcvik služebních psů a seznámili se s výstrojí a výzbrojí příslušníků Vězeňské služby.

(msn)

foto: Liberecký kraj

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *