Ředitel věznice ocenil Liberecký kraj Dosud nehodnoceno.

Čestné uznání za dlouhodobou spolupráci obdržel Liberecký kraj od Vězeňské služby České republiky udělila Libereckému kraji čestné uznání za dlouhodobou spolupráci. Cenu u příležitosti Dne českého vězeňství předal Vlastimil Kříž ředitel věznice v Jablonci na Nisou statutární náměstkyni hejtmana Libereckého kraje Jitce Volfové

V rámci oslav, ředitel věznice, poděkoval všem zaměstnancům za jejich odvedenou práci a předal ocenění příslušníkům, občanským zaměstnancům nápravného ústavu i významným hostům. Vyzdvihl také úzkou spolupráci s dalšími složkami Integrovaného záchranného systému (IZS) či Československou obcí legionářskou.

„Využila jsem této příležitosti k poděkování příslušníkům vězeňské služby, ale i IZS za jejich výbornou práci a nasazení nejen v zaměstnání, ale i ve volném čase, kdy se nezištně a dobrovolně věnují práci s lidmi. Liberecký kraj si činnosti těchto lidí nesmírně váží a jejich aktivity bude i nadále podporovat,“ uvedla náměstkyně Jitka Volfová.

V rámci Oslavy dne českého vězeňství se také v pátek 16. prosince otevřely brány Věznice Rýnovice. Rodinní příslušníci zaměstnanců měli možnost prohlédnout si prostory střežené části věznice, zhlédli výcvik služebních psů a seznámili se s výstrojí a výzbrojí příslušníků Vězeňské služby.

(msn)

foto: Liberecký kraj

Ohodnoťte, prosím, tento článek