Když hasič kope proti učiteli. Živě na ČT sport 2.33/5 (3)

Celá ČR Válka a vojenství

Česká televize ukáže fotbalový život v českých městech a obcích. Unikátní projekt Můj fotbal živě odstartuje v neděli v 10 hodin na programu ČT sport profesionálně zpracovaným přímým přenosem utkání mezi FC Velim a FK Bohemia Poděbrady.

„Vysíláme zápasy Ligy mistrů, Evropské ligy, obě naše nejvyšší fotbalové soutěže i utkání české reprezentace. Dosud ale na obrazovkách chyběla utkání, kterými pravidelně, víkend co víkend, žijí tisíce domácností v Česku. Utkání, která jsou společenskou událostí i příčinou zdravé sousedské rivality. A proto s FAČR nabídneme divákům projekt Můj fotbal živě, který mapuje nižší fotbalové soutěže,“ vysvětluje výkonný ředitel ČT sport Jiří Ponikelský.

Můj fotbal živě zahájí utkání 1. A třídy mezi dvoutisícovou Velimí a čtrnáctitisícovými Poděbrady. „Česká televize nabídne divákům standardní přímý přenos, na jaký jsou zvyklí z nejvyšší fotbalové soutěže. Ze studia, které u hřiště postavíme, se divákům přihlásí komentátoři zápasu Vlastimil Vlášek a Luděk Zelenka, z ochozů bude reportovat David Kalous,“ doplňuje Jiří Ponikelský.

„V přestávkovém programu nabídneme rozhovory s odchovancem poděbradské Bohemie Bořkem Dočkalem i Lukášem Hartigem, bývalým hráčem Sparty nebo Zenitu Petrohrad, který za Velim nastoupí. Ve Velimi jsme včera natáčeli, mají tam moc hezky fotbalový areál a hodně mládežnických týmů. Zápas je pro ně takovým derby a čekají proto pěknou návštěvu,“ říká komentátor zápasu Vlastimil Vlášek.

Zápas mezi Velimí a Poděbrady je prvním z plánovaných regionálních utkání. O těch dalších rozhodnou hlasováním sami diváci a fotbaloví fanoušci.

Zdroj: Tiskové oddělení České televize

Ilustrační foto

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *