Máme právo urážet věřící a naše kulturní základy? 4/5 (8)

Celá ČR Události

Dnes se naše redakce dostala na Stream.cz. Proč? Jednoduše video, které tu sdílíme je absolutní drzost vůči všem věřícím lidem. Jak již víme, televizní pořady pro děti prosazují multikulturní vložky v pohádkách. To už bychom zvládali pochopit, že vláda nás chce křížit s jinou rasou, aby získali zisk od EU a jiných vlastizrádců. Ale tohle? Podívejte se na to sami.

Asi jste si udělali obrázek sami. Je smutné, kam náš národ spěje. Za pravdu se tu trestá. Za nenávist se vůči našemu lidu, naší víře a kultuře nic neděje. Zesměšňují nás všichni a náš národ to přehlíží. Můžeme to chápat, jako umělé programování našich vjemů, víry, názorů, aby vznikla nová rasa, rasa novodobých tupých občanů, vlastně novodobých otroků? Je možné, že se vůči našemu článku někdo vyhradí, ale co je bohatství našeho lidu, našeho národa? Bez kultury, bez historie, bez naší víry, bez naší demokracie, bez bodů, které splňuje náš stát (Ústava ČR, měna – Kč, vlajka, hlava státu, státní znak a standarta České republiky) a naší svobody nejsme nic. Jen otroci a hloupé ovce.

Tohle video může někomu přijít humorné, ale pro tři miliardy lidí je urážlivé. Pro všechny příslušníky abrahámovských náboženství, to je pro křesťany, judaisty i muslimy. Když už se máme zdržet urážek islámu, tak bychom se měli zdržet urážek jakéhokoliv náboženského přesvědčení.

(redakce)

https://www.stream.cz/mraziva-tajemstvi/10019889-buh

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *