„Zachránil mne Ježíš,“ říká mladý chlapec 4.55/5 (29)

Záhady Zajímavosti Ze světa

Od doby, kdy se vědci začínají věnovat i dříve vědou zakázaným tématům jako třeba UFO či paranormální jevy, se lidé přestávají bát mluvit o svých zážitcích. Jako třeba  Zack Clements z Texasu, který prožil něco zvláštního. Tento mladý sportovec se jednoho dne zhroutil a došlo k zástavě srdce. Jeho matka sice zavolala pomoc, jenže po dlouhém boji lékařů o chlapcův život, prohlásili Zacka za mrtvého. Ale přesto chlapec stále žije.

Dvacet minut po smrti jako zázrakem Zackovo srdce začalo opět bít a to bez jakéhokoliv zásahu lékařů. Po této události se chlapec zotavoval několik dní, kdy byl udržován v umělém spánku. Po probuzení však začal vykládat, co v době kdy byl mrtvý zažil.

„Byl tam muž který měl dlouhé vlasy a vousy. Věděl jsem, že lidé, kteří se probudili z klinické smrti mluvili o někom takovém. Pak mi došlo kdo to je. Byl to Ježíš. Položil mi ruku na rameno a řekl: Zacku budeš v pořádku. Energie, co z něj vyzařovala, byla nepopsatelná a já se s ním cítil v bezpečí,“ vyprávěl Zack Clements po svém zázračném uzdravení.

Před nedávnem jsme jako redakce psali o podobném případu jedné slečny z Plzeňska. Také ji podle ní zachránil Ježíš v boji o život, dal ji radu a dar jak se uzdravit z rakoviny. Do dnes je v Praze na Motole brána jako zázračně uzdravený člověk, který měl dle lékařů maximálně tři měsíce života. Ptáme se, je to náhoda nebo další důkaz o tom, že bychom neměli zatracovat víru v Boha a měli bychom si uvědomit, náplň pojmu Ježíš Kristus? Nikoliv v podání církve, či nějaké sekty vedené ambiciozním kazatelem, ale v našem osobním životě a poznání.

Zažili jste někdy něco podobného? Napište nám.

(redakce)

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *