Spustili nacisté Apokalypsu? – část druhá 4.4/5 (10)

Záhady Zajímavosti

V roce 1942 byla německá moc na vrcholu. Evropa byla pacifikována a to buď přímo pod německou nadvládou, nebo v podobě států Německu spojeneckých, jako třeba Maďarsko, Itálie, nebo států neutrálních. Jediný odpor zbýval ve Velké Británii, která zatím úspěšně odolávala. Wehrmacht drtil Sovětský svaz a válka polykala miliony obětí. Jak na poli válečném, tak i v továrnách na smrt. Nikdo z teologů, psychologů a jiných odborníků na duchovno, či lidskou duši nedokázal vysvětlit co tak kulturní národ který vyprodukoval vynikající vědce, umělce, a další skvělé lidi, přimělo k tomu, že zřídil koncentrační tábory v té podobě, v jaké je známe. Sloužily koncentrační tábory svou produkcí smrti a strachu k uspokojení potřeb temných sil, které pracovaly ve prospěch Německa? Je opravdu zvláštní, že primárně byla nenávist temnoty zaměřena na Židy a je to tak doposud. Čím to je? Že by skutečně byl tento národ Bohem vyvolený k něčemu? Nikdo tu teď nemluví o jisté Elitě z tohoto národa, která dle konspiračních teorii, ovládá svět a i měla financovat tuto hrůzu. Mluvíme o obyčejných lidech.

Ať si o tom myslíme co chceme, jedna věc je fakt. Zlom ve válce přišel v roce 1943. Od tohoto roku už totiž Wehrmacht jen ustupoval. A v té době také došli v Německu Židé. Možná je spojitost čistě náhodná, ale možná také ne. Proč však Němci začali tlačit na své spojence a i neutrální státy, aby i oni posílali své obyvatele do jejich táborů? Německý prostor byl takřka vyčištěn. Tak proč najednou byl vyvíjen tlak na Itálii, Maďarsko, Rumunsko, Švédsko, neokupovanou část Francie, Španělsko a i Portugalsko? Proč nacisté nestáli třeba o jejich Romy, kteří byli též na likvidační listině. Ale až za Židy. Nebo nacisté sháněli potravu pro temné síly, která již začala docházet?

V této době došlo k dalšímu paradoxu, který se v následujícím roce 1944 ještě prohloubil. Ačkoliv německá armáda ztrácela pozice jak na východě ve válce se Sovětským svazem, tak v Itálii a Francii s Američany a Brity, tak transporty do koncentračních táborů měly absolutní přednost v dopravě, a to na úkor vojenských posil a materiálu směřujícím na bojiště. Není to zvláštní? A ačkoliv německá generalita protestovala u Hitlera proti ledasčemu, tak v tomhle moc aktivní nebyla. Opět proč?

V květu 1945 dozněly výstřely II. Světové války v Evropě, srpnu pak v Pacifiku. Svět si oddechl. Opravdu? Pokud nacisté vážně vyvolali sílu Temného slunce, co se s těmito temnými silami stalo? Zanikly? Nebo je převzal pod svou kontrolu někdo jiný? Nebo zůstaly bez kontroly? A je to vůbec možné? Od roku 1945 se totiž válčí již permanentně po celém světě. Nebyl den, kdy by se někde nezabíjelo.

Druhá světová válka  znamenala zlom. Nejde jen o vojenskou techniku, ale o způsoby válčení, ze kterých jako kouzlem zmizel respekt a úcta k nepříteli, zmizela rytířskost, která byla běžná ještě za té první války. Objevily se sofistikované způsoby likvidace nejen jednotlivců, ale celých skupin, či národních celků. Vraždění civilistů se díky koncentračním táborům stalo průmyslovým odvětvím. A hlavně došlo k jedné věci. Lidé ve velkém přestali věřit v Boha. Celé generace opustily víru a s tím i přirozenou morálku. Desatero vymizelo z lidského povědomí a civilizovaným světem se rozmohla zločinnost v takové míře, jaká nezná v dějinách obdoby. Je naprosto normální lhát, krást, podvádět. Jsou na vzestupu trendy likvidující civilizaci. To je vše důsledek ztráty víry.

Síla Temného slunce nezmizela. Pokud opravdu byla vyvolána a ponechána zde, krmí se nadále. Strachem, nenávistí a smrtí. Brutalita bojů a nakládání se zajatci nabyla takových rozměrů, že nad tím zůstává rozum stát. A nakonec se nám to vše vrátilo zpět do Evropy. Na Ukrajině se dnes s podporou EU vraždí brutálním způsobem opět civilisté a to přímo pod symboly SS a Černého slunce.

(redakce)

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *