Soutěž s Pokáčem pro fanoušky i všechny ostatní 4.25/5 (4)

Celá ČR Kultura Kvízy Rozhovory

Pro všechny fanoušky a příznivce Pokáče, ale i pro ty, kteří tohoto zpěváka neznají a chtějí si zasoutěžit, tady máme připravenou soutěž.

1. místo – dva lístky na libovolný koncert Pokáče a k tomu tričko dle vlastního výběru.

2. místo – látkový vak Pokáče.

3. místo – 2x náramky Pokáče.

Cíl soutěže je vlastně šňůra jednotlivých výzev účastníků soutěže, Pallas začíná jako první a vyzývá další tři své přátele. Musí vždy 3 své přátele kvalifikovat tím, že nazpívají song Pokáče a zašlou jej na náš kanál YouTube. Vše bude probíhat přes naše FB stránky Pallas Victoria s podporou Pokáče. Pořadí se určuje dle počtu shlédnutí na kanálu YouTube. Tak se snažte. Jinak ti, co by se chtěli účastnit této soutěže a nebudou vyzváni kamarády, můžou se účastnit taktéž za stejných podmínek. První podmínkou je nazpívat song Pokáče dle svého výběru a nahrát video, zaslat nám jej přes úschovnu.cz na info@pallasvictoria.com a vyzvat své přátele na pokračování svých výzev. Pamatujte, že každý musí vyzvat alespoň tři přátele, kteří podstoupí kvalifikaci soutěže za stejných podmínek.

Vice info nebo upřesnění na info@pallasvictoria.com nebo na telefonu +420 731 864 680. Zahajujeme soutěž, která platí až do konce léta 2018, tzn. 31. 8. 2018 a startuje TEĎ. Hodně zdaru.

foto: Dan Salač

(redakce)

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *