Kdo byl Wolf Messing? Pomohl tento muž vyhrát Stalinovi válku? 5/5 (5)

Události Válka a vojenství Záhady Zajímavosti

Druhou světovou válku obestírá řada tajemství které dodnes vzbuzují zvědavost a případné odpovědi kladou další ještě naléhavější dotazy. O mystickém pozadí Třetí říše se toho již napsalo mnoho. Ale i na druhé straně barikády působili lidé, kteří měli své schopnosti a zrovna Adolfu Hitlerovi nefandili. Ale tyto „tajné zbraně“ byly na straně vítězů a tak se o nich moc nemluvilo a nemluví. Poodhrňme tedy příběh jedné z nich.
Wolf Messing byl Polák židovského původu. Když Německo obsadilo jeho vlast, měl všechny důvody k útěku. Navíc se o něj začalo zajímat Gestapo, jelikož byl již tehdy známým mystikem a své prognózy o budoucí válce mezi Německem a Sovětským svazem i s výsledkem tohoto střetnutí si nenechával pro sebe. Navíc je otiskly polské noviny ještě před německým vpádem do Polska.
Němci na Messingovu hlavu vypsali odměnu 200 000 říšských marek, což byla veliká motivace. Ačkoliv se Messing skrýval, tak přesto jej Gestapo vyslídilo. Himmler měl o tohoto mystika veliký zájem, takže cesta polského Žida nevedla do koncentračního tábora, ale do Berlína.
Tam se ale stala zvláštní věc. Messing svým věznitelům uprchl, což bylo samo o sobě prakticky nemožné, jelikož byl přísně střežen. Ale Messing prostě odešel a nikým neobtěžován přicestoval do SSSR. Tam byl ale zatčen. Plukovník NKVD mu sdělil, že jasnovidci jsou nežádoucí, jelikož neexistují. Navíc, že je hledaný v Německu, které tehdy ještě bylo de facto spojencem Sovětského svazu. Alespoň na papíře. Ovšem o zatčení Wolfa Messinga se dozvěděl sám Stalin a osud věhlasného mystika jej začal zajímat. Proto Messingovi NKVD na Stalinův rozkaz navrhla, ať své schopnosti prokáže.
Messing nejprve spáchal bankovní loupež. Sám později svůj postup popsal tak, že pokladníkovi dal jen čistý kus papíru a úředník mu vyplatil 100 000 rublů. Toto potvrdili dva svědkové. Pokladník byl později s Messingen konfrontován a utrpěl srdeční záchvat. Další část testu byl únik ze střeženého objektu. Samotnou místnost, kde Messing byl hlídalo navíc komando NKVD. Později tito režimu oddaní muži potvrdili, že nepostřehli, kdy jim tato osoba utekla, jelikož Messinga měli neustále na očích. A to i v době, kdy již byl prokazatelně jinde(!).
Když jako poslední část testu vnikl bez problému do přísně střežené chaty samotného Stalina a to tak, že strážím namluvil, že je Lavrentij Berija, kterého stráže dobře znaly, Stalin pochopil, že opravdu má před sebou mystika velkého formátu, Navíc takového, který je komunista.
NKVD služby v právě nastalé válce začala využívat a podle utajovaných zpráv byl tento muž pro Stalina „tajnou zbraní“.
Wolf Messing tvrdě bojoval za vítězství nad nacistickým Německem na frontě, která nepatří k těm nejznámějším. Bojovalo se na bitevním poli tanky a puškami vojáků. Ve skrytu sváděli své boje špióni a jejich protivníci z řad NKVD a Sicherheitsdienstu (výzvědná služba SS pod kterou spadalo i Gestapo) a Abwehru (špionáže německé armády). Poslední frontou ale byl i boj mystiků ve službách SS a Německa proti těm, které využívali Spojenci. A jedním z nich byl právě Wolf Messing. Ať si o tom myslíme cokoliv, je jistá jedna věc. Schopnosti tohoto muže učinily dojem i na Alberta Einsteina a navíc po válce dostal Messing řadu vyznamenání.
Messing prý dokonce znal i datum vlastní smrti. Na sklonku života byl nemocný a zemřel 8. listopadu 1974. zahrnut všemí poctami co mohl mít. Pokud nevykonal pro SSSR velkou službu, tak proč by je měl mít? Nebyl to žádný stranický funkcionář a ani nepatřil k armádním špičkám. Jeho schopnosti zůstávají dodnes tajemstvím. V archivech bývalé KGB se dodnes prý nachází řada utajovaných dokumentů, týkajících se jeho prognóz. V lednu loňského roku se objevila jeho zpráva, že v roce 2011 postihne Japonsko veliká katastrofa. Toho roku došlo k havárii v jaderné elektrárně Fukušima.
Jeho další předpověď se týkala i velké hospodářské krize při které se měly zhroutit západní finanční trhy.
Messingovo schopnosti sugesce a telepatie byly neobyčejné. Má dokonce i svého nástupce. Je jím Tofik Dadašev, jehož schopnost číst myšlenky osob, které nemluví rusky je prý fenomenální, což neustále irituje vědeckou obec.
(redakce)
foto: you tube

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *