Je epidemie koronaviru použití biologické zbraně v praxi? 4.96/5 (24)

Události Záhady

O tom, že koronavirus je nemoc, které se dostalo velkého PR není pochyb. Řada lidí si myslí, že se jedná jen o další variantu chřipky, nebo kašle. Ale ono to bude asi trochu jinak.

Okolo této nemoci v současné době panuje několik otazníků, a ačkoliv oficiální místa a tisk sice nepopírá nebezpečí choroby, tak jisté informace se čtenář nebo divák prostě nedozví. Přesto jsou a pochází i z oficiálních míst, ale mimo EU.

Ačkoliv můžeme tyto informace brát jen jako konspiraci, přeci jen vzbuzují otazníky.

Ruský vojenský expert doktor Konstantin Sivkov na webu Live.ru naznačil, že by se u viru 2019 – nCoV mohlo jednat o zkoušku biologické zbraně, která byla použita proti Číně.

Čína je pro Západ nyní nepřítel číslo jedna. Jedná se o zemi, kde vládne totalitní režim, o zemi, která de facto drží USA pod krkem, jelikož Čína skoupila pohledávky vůči USA a vlastní jednu z největších dolarových rezerv. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z největších ekonomik světa, je vůči ní vedena nejedna obchodní válka. Pokud by Čína pustila do světa své dolary, hodnota americké měny se dostane někam na hodnotu ukrajinské hřivny, obrazně řečeno. V dřívějších dobách by to byl více než dobrý důvod k válce, která jediná může podobnou situaci řešit. Jenže v dnešní době toto není možné. Čína je příliš silná, použití ničivých jaderných zbraní by vedlo k vyhlazení lidstva a zamoření povrchu planety, což obchodu a vydělávání peněz zrovna neprospívá. Ale použití cíleného biologického útoku může mnohé vyřešit.

Město Wu – Chan se nachází uprostřed Číny. Je to místo kde se náhle objevila epidemie koronaviru. Místo, odkud se nákaza velmi spolehlivě bude šířit po celé zemi. Navíc se nákaza jakoby náhodou objevila v době oslav čínského nového roku, kdy se rodiny navštěvují.

Proč si můžeme myslet, že koronavirus je zbraň?

Tento virus se chová velmi agresivně. Je to vlastně nová verze SARS. Pokud byl zdroj nákazy u netopýrů, jistě by se projevil již daleko dříve, jelikož tyto zvířata nezačala trpět touto chorobou až teď. Najednou, v době kdy je město Wu – Chan doslova křižovatkou, se zde objeví epidemie se smrtelnými následky, která se navíc šíří geometrickou řadou. Nakažený člověk má inkubační dobu průměrně 14 dní. Za tu dobu nakazí v průměru pětkrát více lidí, než kdyby měl chřipku. Po čtrnácti dnech se u nakaženého objeví příznaky nemoci a nemocný člověk po čtyřech až šesti hodinách se složí, nebo zemře. Vážně něco tak účinného a dokonalého vytvořila příroda?

Příroda si na takové věci nedává patenty. Jenže 25 dubna 2003 byl patentovým úřadem Spojených státu udělen patent č. US7220852B1. Na lidský koronavirus.

O vypuknutí epidemie tohoto onemocnění informovala s velkým předstihem univerzita Johna Hopkinse. Dokonce na ní proběhla porada zástupců ministerstev zdravotnictví patnácti států. Už čtyřikrát. A je zvláštní, že pokaždé chvíli před vypuknutím podobné katastrofy. Náhoda?

Velmi zvláštní a hlavně zarážející je to, že 15. listopadu loňského roku laboratoř Pirbright institute ve Velké Británii si zaregistrovala patent č.EP3172319B1. V tomto patentu se počítá s využitím koronaviru jako vakcíny proti řadě respiračních onemocnění. 15. listopadu to bylo dva měsíce před vypuknutím epidemie.

Koronavirus je de facto zápal plic, ovšem z velmi rychlým průběhem. Při posledním setkání na Hopkinsově univerzitě bylo řečeno, že v případě pandemie koronaviru se počítá s úmrtností 5 procent světové populace. Nakazit se má asi 65 milionů lidí po celém světě v období 18 měsíců. Podle Hopkinsovy univerzity nemůže žádná současná vakcína průběh epidemie zvrátit. Údajně hrozí, že koronavirus bude mít hrozivější průběh než měl SARS. V případě Asiatů měl SARS úmrtnost 60 procent nakažených.

Pokud je koronavirus opravdu zbraň, je útok na Čínu útokem na její obyvatelstvo a ekonomiku. Jeden dělník dokáže během krátké doby nakazit celou továrnu. Zboží z továrny se šíří do světa a tím se nemoc přenáší dál do dalších zemí. Pokud bude na obyvatelstvo dalších států vyvinut dostatečný tlak a proběhne cílené zastrašování, čínská ekonomika se může opravdu dostat do velikých problémů. SARS i virus 2019 – nCoV má zničující účinky na lidi asijského původu. Ale jen na ně. I to je možná jedna z indicií, že by se mohlo jednat o zbraň.

Přesto bude jistě celosvětové populaci nabídnuta ona vakcína která byla již zaregistrována pod číslem EP3172319B1.

Pokud chcete prodat nějakou vakcínu, je vhodné vyvolat vlnu strachu. Stejnou, jaká byla vyvolána již několikrát. Toto se už médiím povedlo, jelikož nejsou k dostání roušky a respirátory, lidé berou útokem obchody s potravinami a připravují se na konec světa.

Zda bude u nás v Evropě průběh epidemie stejný jako v Číně se nedá říct. Je fakt, že čínská čísla o počtu nemocných a nakažených jsou z politických důvodů silně podhodnocena. Wu- Chan je město s 11 miliony obyvatel. Podle čísel jich onemocnělo asi dva tisíce. To není důvod k panice a uzavření města. Tedy, pokud by těch nemocných ve skutečnosti nebylo poněkud více. Třeba pár desítek tisíc.

Podle britských odborníků se má jednat až o 200 tisíc lidí nakažených a tisíce mrtvých. Ale to jsou zatím jen spekulace.

Podle jistých zdrojů je možné, že za vší touto epidemii stojí Spojené Státy, které nutně potřebují porazit Čínu na poli ekonomickém a finančním. Jinak se hospodářství USA může zhroutit jako domeček z karet. Již jsme řekli, že otevřená válka je kontraproduktivní, nikdo s Čínou válčit nechce, takže odpadá i výdělek na prodeji zbraní. Ale takový biologický útok je velmi účinný a nikdo se k němu nebude hlásit, což se u odpálené rakety s jadernou hlavicí dělá velmi těžko.

Ostatně biologické braně se používají již od starověku. Nebylo nic snazšího než do obleženého města poslat někoho, kdo byl nakažený morem. A vítězství bylo jisté.

Pokud to tak bylo, je scénář asi následující:

Na nebohých Číňanech se předvede účinek viru a zabijí se dvě mouchy jednou ranou. Čína bude oslabená a svět vystrašený. A vystrašený svět bude kupovat vakcínu, kterou nesmí vyrábět nikdo jiný než ten, kdo ji má patentovanou. A věřme, že to bude drahá vakcína. A navíc podpořena silným politickým tlakem. Kdo si vakcínu nekoupí v dostatečném množství bude moci za opětovné rozšíření viru.

O výši zisku si snad ani nedovolíme spekulovat.

Je to všechno opravdu jen konspirace? Možná.  Ale ať jsou domněnky a teorie o vzniku epidemie jakékoliv měli bychom dodržovat nutnou opatrnost a nevystavovat se zbytečně riziku nákazy.

(redakce)

foto: archiv

 

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *