Recenze hry Max: The Curse Of Brotherhood na konzoli Nintendo Switch 5/5 (2)

Recenze Události

Nynější jarní počasí nesvádí k procházkám. ale spíše k tomu, abychom byli zalezlí doma. A co doma dělat? Třeba hrát hry. Proto jsme přinesli další rychlou recenzi her na konzoli Nintendo Switch.
Máme tu 3D plošinovku pro menší, ale také pro dospělé hráče. Tato hra totiž není jen hopsačkou, kde budete překonávat jen překážky, ale budete řešit i spoustu kvízů a úkolů vedoucí k vysněnému cíli a to k záchraně svého bratra, který byl unesen do tajemného a záhadného světa. Z jakého důvodu ho unesli, zjistí hráč samozřejmě postupem, tak to prozrazovat nebudeme. Hra je plná hlavolamů, jak se vypořádat s cestou dopředu. Hlavní hrdina Max neváhá a překonává všechny nástrahy, aby svého bratra vysvobodil a dovedl ho zpět domů. Potká tu osobu, která samozřejmě průběhem děje hry napomáhá k překonávání pastí a daruje mu svou magickou tužku, kterou využíváte na řešení hlavolamů, pastí a přemožení různých nepřátel. Také tu potkáte samozřejmě postavu, která dělá vše proto, aby hráči překazila cestu a zabránila jeho úkolu..
A co vás jako hráče na této hře zaujme? Hlavně propracovanost krásné kreslené grafiky, ale také myšlenky využití funkcí Nintenda, a to dotykové obrazovky. Musíme říct, že překážky na cestě k záchraně svého bratra jsou dost obtížné a dál se jen stěžují. Musíte zapojit i mozkové závity, abyste pochopili, jak použít svou magickou tužku k překonávání nástrah hry. Proto zdůrazňujeme, že hra není úplně nejlehčí, ale o to víc Vás baví. Čím dál tím víc jak se prodíráte džunglí, podzemím a vzduchem, máte silnější a silnější chuť jít dál a zvědavost, co tam na Vás čeká. Hru jsme dohráli až dokonce a jsem z ní úplně nadšení. Vzhledem k tomu, že hra nespadá mezi nejdražší na trhu Nintenda, právě naopak k těm levnějším, tak jsem od hry tolik neočekávali. Ale byla by to velká škoda, kdyby hra upadla hluboko mezi množstvím her právě pro SWITCH.
Naše hodnocení je určitě vysoké a to 9 z 10. Důvodem snížení jednoho bodu je právě délka hry. Mohla by být o něco delší.
(redakce)
foto: hra

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *