Pallas zaútočila i na egyptskou Hurghadu

Pallas zaútočila i na egyptskou Hurghadu 5/5 (7)

Cestování Recenze Události

Ahoj všichni, hlásí se Pallas (vznešená lvice našeho magazínu Pallas Press). Tentokrát naše lvice Pallas zavítala do Egyptského města Hurghada do hotelu Aladdin Beach Resort. Sice jde o čtyřhvězdičkový hotel, ale má se čím pyšnit. Už jednou naše delegace zde byla, tak můžeme porovnávat, zda tento hotel se posunul směrem víš nebo níže. Tak pojďme se podívat na naše video a něco si o tom říci:

Jak vidíte na videu, areál je rozlehlý a umí co nabídnout. Od malé zoo po obrovskou zelenou zahradu s krásnou měkkou trávou příjemnou na vaše bosé nohy. Rozhodně je zde co objevovat, což se kolikrát na Egypt říci nedá. Každé zákoutí tohoto hotelu něco skrývá a umí překvapit. Od vybavenosti pro děti až po dospělé. Najdete zde obrovskou jídelnu, za nás byla jen z poloviny otevřená kvůli kapacitě hostů až po další dvě restaurace v areálu u bazénu. Tam se právě nachází Italská a Mongolská. U obojí je nutné předem si rezervovat místo, velmi doporučujeme obzvlášť Mongolskou restauraci s krásným výhledem na moře a na okolí. Zde si pochutnáte například na Aladdinovým tácem (mix masa). V Italské klasika pizza a těstoviny, ta nás zas až tolik neoslovila, nic zvláštního. Dále tu objevíte obrovský amfiteátr, který bohužel kvůli kapacitě hostů nebyl využit. Zatímco místní diskotéka ano. Tančilo se i v kavárně u hlavní budovy, ale zde je to jen pro naše malá zvídavá lvíčata.

Vyblbnutí najdete i ve sportech, beach volejbal, moře, ale také biliard a pro malé i herní automaty, dětské hřiště, zkrátka vyžití všeho libo. Doporučujeme projít celý areál hotelu, opravdu najdete zde mnoho zajímavých věcí, ale hlavně procházku k zoo s opičky, kde je můžete krmit okurkami a banány. Pokud budete mít štěstí, tak přijde i ošetřovatel opiček a jednu vám dá na rameno.

Nesmíme zapomenout i na dvě fitka, kde bohužel jedno, a to horní u bazénu není plně funkční, ale to dolní určitě stojí za to. Tam se po ránu parádně rozhýbete. Nachází se v budově wellness spa, kde si můžete i objednat masáž, vířivku nebo saunu, také skvělý zážitek.

Důležité nelze opomenout vyhřívaný venkovní bazén včetně dětského brouzdaliště, kde můžete trávit dlouhé chvíle bez toho, že budete trpět omrzlinami. A ze všeho nejdůležitější, co musíme podotknout je, že k areálu máte volný vstup do Aquaparku, kde se řádně vyblbnete včetně dospělých. Dále velký plus tohoto hotelu je promenáda s krámky před hotelem, kde se můžete krásně procházet i nakupovat ve večerních hodinách. Což se všude v Egyptě říci nedá.

Samozřejmostí je i možnosti využití výletů, a to do delfinária nebo na čtyřkolky do pouště s návštěvou beduínské vesnice s ochutnávkou čaje a s možností si zakoupit bylinky.

Celkové hodnocení ubytování je moc hezké, převážnou částí hotelu jsou bungalovy, jinak dvoupatrové řadové jednotky. Na každém pokoji klima, televize, stále uklizeno a příjemné bydlení. Ohledně jídla jsme byli spokojeni a vzhledem k této samé chvále musíme pár nepatrností vytknout. Největší nedostatek tohoto hotelu je systém podávání pití v restauracích, vždy na pití dlouho čekáte a prakticky na všechny služby, ale pokud dáte bakšiš a oblíbíte si jednoho z číšníků, tak máte zaručený komfort. Co dále musíme vytknout, že hotel v určitých částí působí opuštěně a nedodělaně včetně pláže, kde se staví nějaký další objekt nejspíše plážová restaurace nebo bar. Jinak pláž je zde písčitá a oblázková s volným přístupem do moře, ale moře plných korálů zde nehledejte, sem tam něco objevíte, ale bohatý podmořský svět určitě ne. Všude bylo čisto a naprostá spokojenost pro rodinu s dětmi. Dále co tu nehledejte je WiFi, ta je zpoplatněná, ale doporučuji koupi si vlastní sim s daty, je to levnější.

V konečném hodnocení tohoto hotelu by mohlo být až 9 z 10, ale dáváme 8 z 10 a to jen kvůli nedostatkům, které stále nezměnili, nejhorší nedostatek za nás je roznášení pití číšníky, na které musíte dlouho čekat.

(Pavel Kučera)

video: Pavel Kučera

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *