Fajn den ve FAJNPARKU

Fajn den ve FAJNPARKU 5/5 (7)

Královéhradecký kraj Recenze Události

Chcete zažít fajn den? Tak si sbalte svačinu, pití a své ratolesti a vyrazte do FAJNPARKU v Chlumci nad Cidlinou. A věřte, že tento den bude nejen super, ale také dost časově náročný, možná i pro někoho fyzicky náročný. Jedná o velmi rozhlehlý park, počítejte, že otevírací doba od 10 hodin do 18 hodin bude sotva postačovat na to, abyste celý park pečlivě prošli..

V našem videu naleznete sestřih atrakcí a zážitků z pohledu našich lvíčat:

Zajímavostí tohoto místa je, že je tu vícero odvětví zábavy než jen atrakce anebo či zvířátka. Zkrátka je tu od všeho kus. Park se člení na hlavní tři části, a to na Atrakce – zábava, Zvířátkov – zoo, Bosov – relaxační úsek se zajímavostmi jako jsou kvízy, místní lokality nebo pexeso atd. Mezi prvním úsekem, kde se nejvíce děti vyřádí, naleznete Hopsálkov (trampolíny aj.), autodrom (auta), Dinoprales (malý park s dinosaury), Hmyzákov (naučná stezka o hmyzu místní přírody včetně jejich zvětšených modelů), také i vícero D kino v Koukálkově a Amfiteátr, kde při malém štěstí zastihnete i vystoupení. To vše můžete projet mašinkou, která staví kousek u hlavního vstupu. Pro ty, kteří nechtějí tahat s sebou svačiny, tak je samozřejmě možné se i v parku najíst. Je tu hlavní jídelna, také jsme napočítali dva stánky s občerstvením. Jen nečekejte luxusní jídlo. Dáte si samozřejmě párek v rohlíku, langoš anebo tak trochu zavzpomínáte na školní jídelnu. Ceny jsou ale přijatelné, tak ani nemusíte nadávat, že zde nedával Pohlreich žádnou hvězdu.

Jinak celkový dojem z parku je ten, že patří mezi ty nejlepší v nabídce naší republiky. Naše hodnocení je proto vysoké a to 9 z 10. Jeden bod ztratil kvůli kvalitě jídla.

Tak hurá na výlet.

(Pavel Kučera)

foto: Pavel Kučera

Ohodnoťte, prosím, tento článek

1 thought on “Fajn den ve FAJNPARKU

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *