Konspirační teorie – Mise Apollo 20 na Měsíc. Znepokojující objevy. A uskutečnila se? NASA tvrdí, že ne. Proč tedy takový tlak na odstranění všech zpráv o ní? 4.5/5 (4)

Události Záhady

Lety do vesmíru provozujeme již od od 12. dubna 196. Tehdy z kosmodromu Bajkonur v Sovětském svazu odstartovala kosmická loď Vostok 1 na jejíž palubě byl člověk – Jurij Alexejevič Gagarin. Byl to první let s člověka do vesmíru.
Na tento úspěch SSSR odpověděly USA tím, že později vyslaly své kosmonauty na Měsíc. Tím se dostáváme k misím amerických lodí Apollo. Byl to nadmíru ambiciózní projekt vzhledem k úrovni tehdejších technologií. Počítače zabíraly svou velikostí celou místnost, ale výkon měly zhruba stejný jako mobilní telefon. Přesto dokázaly dovést loď Apollo na Měsíc a zpět.
Poslední mise která na Měsíci oficiálně přistála bylo Apollo 17.Gene Cernan, Ron Evans a Harrison Schmitt byl poslední lidé na Měsíci. Alespoň jak uvádějí veřejně přístupné dokumenty. Proč však program Apollo skončil, když byly naplánované další mise?
Mimo oficiální cesty se objevují znepokojivé informace. Tato akta říkají, že již první lidé na Měsíci viděli něco co tam být prostě nemá. Jednalo se nejen o nepřípustné artefakty, ale údajně dokonce o přímou aktivitu někoho, kdo na naší oběžnici sice je, ale není to člověk. I další posádky amerických lodí mluvili o podivných věcech a to nejen během letu v blízkosti Měsíce, ale i na jeho povrchu.
My se teď budeme zabývat údajným objevem posádky Apolla 15. Ta totiž objevila podivný terénní útvar připomínající kosmickou loď. Tento objekt, který vypadá jakoby vyrůstal z měsíčního povrchu, je dlouhý 3 kilometry a široký 500 metrů.
Vzhledem k tomu, že místa přistání byla dána dopředu, nebylo možné tento podivný útvar prozkoumat. Není známo proč, ale tento úkol měla splnit až posádka letu Apollo 20. Ovšem poslední byla byla mise právě Apollo 17. Proč? Jako důvody ukončení se uvádí nedostatek finančních prostředků. Jistě, výdaje na zbrojení, stavba jaderných ponorek a dalších hraček válkychtivých šílenců stála nemalé peníze a to jak v USA tak i v SSSR. Jenže před časem se objevila videa která o misích Apollo říkají něco jiného.
Jak v době studené války docílit utajení kosmického letu, když sovětské lodě byly sledovány z Kennedyho vesmírného střediska a ty americké zase z toho sovětského? Odpověď naprosto jednoduše poskytují právě ona videa. Na realizaci tajných misí byly účastny obě supervelmoci, jelikož se jednalo o společný zájem a to utajení případné mimozemské přítomnosti před světovou veřejností.
Na videích, která se objevila v roce 2007 byly jasně patrné interiéry Apolla a přistávacího modulu Eagle. Byl tam i znak mise ve kterém nebyl jen vlajka USA ale i i tehdejšího Sovětského svazu. Videa ale ukazovala i jinou a to daleko úžasnější věc. Nejen přistání modulu v blízkosti podivného objektu ale i vstup astronautů do něj.
Mise Apollo 20 měla odstartovat v 16. srpna 1975 a její cíl bylo okolí kráter Delporte na odvrácené straně Měsíce. Tam se právě má nacházet to, co je považováno za vrak mimozemské lodi.
Podle těchto svědectví výzkumníci nejen přistáli v blízkosti útvaru, ale dokonce se jim podařilo vstoupit do jeho útrob. Pokud tato videa nebyla zfalšována, bylo nasnadě, proč nejsou určena veřejnosti. Proniknout do objektu byl ostatně i jeden z cílů expedice. Astronauti zde mimo jiné nalezli i dvě těla členů posádky tohoto cizího vesmírného plavidla. Jednalo se o tělo humanoidní bytosti se ženskými pohlavními znaky, pokryté podivným jakoby voskovým povlakem. Oči, ústa a střed čela měla propojené jakými-si trubičkami, jejichž účel je neznámý.
Tato bytost se měla nacházet snad ve stavu hibernace. Její tělo mělo být propojené s přístroji okolo, ale ani jedno nevykazovalo žádné známky aktivity, takže bylo pravděpodobné, že ona tajemná žena i přístroje okolo byly již dávno mrtvé. Astronauti odebrali nejen z jejího obličeje ony podivné trubičky a včetně několika vzorků technologií vše odnesli na palubu své lodi. Byla zde nalezena i destička z hmoty připomínající papír s podivným písmem.
Co, nebo koho zde americko-sovětská posádka nalezla je dodnes záhadou. Oficiálně žádná mise Apollo 20 nebyla a tato videa včetně vyprávění člověka, který o sobě italskému novináři Lucovi Scantamburlovi řekl, že je člen posádky Apolla 20 a podrobně popsal celou misi i její objevy, neměla dlouhé trvání. Oficiálně byla prohlášena za padělek, kterým nemá cenu se zabývat. Z internetu byla záhy stažena a to prý na nátlak nejen NASA, ale i CIA. Pokud to byl padělek a jednalo se jen o fabulaci, tak proč tolik rozruchu a dokonce i tlaku tajné služby?
(redakce)
foto: Miroslav Neumaier – Pallas press

Ohodnoťte, prosím, tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *